Avatar uživatele
Registrovaný

Je možné, že mám už po druhé během asi 4-5 měsíců zánět močového měchýře kvůli hormonální antikoncepci ?Pomohla změna?

Odpovědi:

Avatar uživatele
Zlatý

Je to možné a nemusí to být ani způsobeno antikoncepcí


Avatar uživatele
Pokročilý

Nezdá se mi pravděpodobný, že by to byla vina HA, zánět způsobují bakterie.http://cs.medixa.org/…


Avatar uživatele
Zlatý

A co nosíš. Klasické kalhotky nebo tanga. Jestli tanga nebo něco tomu podobného tak se nediv.


Avatar uživatele
Stříbrný

Ač nejsem lékařka, troufám si odhadnout,
že zánět močového měchýře nemá s HA
nic společného.

Spíše bych to viděla na prochladnutí.

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1278
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.