wertygo

Je mozne ze mam na smlouve ze jsem placen hodinove a na vyplatni pasku mam pul v hodinove mzde a pul v ukolu?

Nejlepší odpověď
standa

Jak je vidět, tak možné to je…, ale je to nesprávný postup zaměstnavatele.

Přestože jste v nerovném postavení (bojíte se o práci, jak jste psal v diskuzi), tak i přesto bych doporučil, abyste na tento rozpor zaměstnavatele slušnou formou upozornil.

Další odpovědi
baghira

Otázka je, co přesně je v té smlouvě napsané, jestli tam třeba není možnost být dočasně převedený na jinou práci nebo tak něco.
Pokud si myslíš, že to má vůbec smysl řešit (tj. pokud bereš míň než bys měl), tak se obrať na odbory – tohle je typický případ pro ně, a ne blokování dopravy a podobné skopičiny.

wertygo

tak dobory jsou plne zbytecne ty neudelaji pro cloveka nic…kdybych se o to sel zajimat nekde vys tak by me asi vyhodily…coz jsi nemuzu dovolit…jinka ve smlouve mam napsane hodinove bez zadneho dodatku