niobe

Je mozne,ze kvuli 14-ti dennimu pobytu na Slovensku mi vezmou komnpletni rodicovsky prispevek na 6 mesicu a zpetne

nevrati? Jak se branit? Jsem matka samozivitelka, cekam na zpetne proplaceni rok, ale bylo mi zamitnuto. Predem dekuji.
Doplňuji:
Jak mam zalobu na Urad prace, ktery se timto zabyva podat?Predem jeste jednou dekuji za radu.

Odpovědi
Drap

Pokud vám bylo zamítnuto, můžete podat odvolání. Jinak by jste to musela řešit soudně a výsledky jsou předem nejisté.