dandajen

Je možné, že když se mi zdál sen, tak sem tam v průběhu dne viděl na živo?

Když jsem spal, tak jsem viděl, že jsem v ulici mé babičky a je tam čerstvá barva na stěně.Když jsem se probudil, tak jsem šel po něakém čase vynést odpadky a ta barva tam byla! Když jsem ve snu na tu barvu šáhnul, tak byla čerstvá a v reálu též. Je možné ve snu předpovídat budoucnost?

Odpovědi
Kelt

Je to možné. Ale není to nic neobvyklého, tyto případy se stávají. Patrně jste byl u babičky a asi se mluvilo o tom, že se tam bude malovat. Vaše podvědomí to zaregistrovalo a nějak se vám zdál sen, ve které se to stalo. Nevíme, jak vznikají sny, jak funguje mysl, podvědomí, ale základem je realita. Tady není zřejmé, zda bydlíte tam, jak babička a jak jí často vidíte a chodíte k ní.

anonym

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=pgALadrKe­pA
Doplňuji:
Budoucnost se prolíná s minulostí a přítomnost je aktuálně přízemější.

mojitek

""Patrně jste byl u babičky a asi se mluvilo o tom, že se tam bude malovat."" ale no tak,takhle primitivní mysl rozhodně není :D