Je mozne , ze jsem tu videla otazku , odepsala na ni a ona tu ted neni ? Nebo je to se mnou uz fakt vazne ? 🙂 -iv-

Doplňuji:
Aha , Hanulko , tak to jsem rada , ze je smazana . Vubec se mi totiz nelibila.! A je dobre , ze to jde. A kdo to maze ? 🙂 ( Za toho kluka – a ty asi vis o koho slo ) – se tu budu prat jako lev ! -iv-

Nejlepší odpověď
hanulka11

Buď v klidu, je to možné, protože otázky takového typu jak hodnotíte toho a toho uživatele jsou proti kodexu.

Další odpovědi
robosobo

možná byla přesunuta do jiné katagorie nabo do často kladených dotazů.

led

Tu položené otázky majú len tri možnosti:
1 – prežijú tam, kde sú
2 – sú presunuté na iné miesto – najčastejšie do „zábavy“
3 – sú zmazané ako nevhodné (podľa kodexu uživateľa)

arygnoc

také se mi to stalo.