Hamon

Je možné, že jsem naštval mušího boha?

Za celý rok jsem tu zaznamenal snad jen jedinou mouchu. Dnes jsem jednu zabil (a potom další asi tři) a od té doby mi jich tu lítá asi pět. A pořád na mne sedají :D

Nejlepší odpověď
Awe

Je to jasné…Rozhněval si boha Bzutika.Teď se musíš modlit ať je jeho trest mírný.Dle bible tě během 21 dní navštíví 21 000 much které se tě pokusí zabít

Další odpovědi
anonym

Ajajaj!

Katusa

A nedalo by se to vysvětlit tak, že jsi zabil jednu mouchu a další jí pak přišly na pohřeb?