Je možné,že existuje takový imbecil?

V Kolovratech (okraj Prahy) se zřítily balkony.Novostavba.
Jeden balkon vážil cca 2 tuny,držel na 8 prutech o průměru 12 mm.
Jsou nějací zranění,statici budou prověřovat ostatní balkony – ty jsou už v obydlených bytech.
Kdo to projektoval? Co stavební dozor? Atd.
Nechte svoji ženu,aby šla pověsit prádlo.

Nejlepší odpověď
annas

Šlendrián.

U nás loni na podzim v nově postavené škole (v provozu asi 2 roky) v učebně hudební výchovy se zřítil sádrokartonový strop i s kovovou konstrukcí. Duchapřítomná učitelka naštěstí žáky několik minut před zřícením slyšela praskání. Děti vyvedla před pádem ze třídy – zabránila katastrofě.
Šetřilo se tam, kde se nemělo stejně jako u balkonů.

Další odpovědi
led

Podobný prípad sa stal nedávno aj v Bratislave vo Vysokoškolských internátoch. Je síce pravda, že už mali svoje roky, ale nie až toľko. Priestor uzavreli a ďalej ticho…

ReHu

To je tedy síla.
Nikde jsem to ve zprávách neslyšela ani nečetla.
Jsem zvědavá, kdo za to odpovídá a koho potrestají a jak.

Mili @

No jo, se mnou na gympl chodil jeden „extra student“, který 2 x propadl a jelikož v té době nezáleželo na chytrosti, ale na politickém postavení rodičů, tak vystudoval i stavební fakultu v Brně! Kdyby tuhle novostavbu projektoval, nedivila bych se ničemu!!!!

jandmil

ReHu, mrkni sem:

Zdroj: http://www.no­vinky.cz/krimi/216549-v-prazskych-kolovratech-se-zritily-balkony-na-lidi-policie-mluvi-o-slendrianu.html