p-e-t

Je možné, že by to byl slepák?

Je možné že mám slepé střevo? Uz přes týden mě bolí na pravé straně a někdy i na levé… Bolí to furt stejně a jak říkám už přes týden. Je to slepák?

Nejlepší odpověď
mosoj

Prosím ! Já mám infrateploměr. Jak to mám udělat s konečníkem ??

Další odpovědi
martina1

měřte si teplotu v axile a rektálně(v ko­nečníku) a pokud bude rozdíl teplot vyšší než 0,5 stupňů tak to apendicitida být může,ale ikdyž bude teplota normální,tak ráno navštivte nejbližší chirurgii.

Bunnik

Šupem k lékaři! Může to být slepák, ale také nemusí. Doktor vás vyšetří a poptá se důkladně na všechny nutné okolnosti.

Není se čeho bát, operace „slepého střeva“ je jednochuý operační zákrok. Navíc to ani třeba nebude ono, přesto k lékaři raději zajděte, uvidíte, jak to dopadne.

Miroslavst: Axilla je místo, kam si teploměr strkáte nejčastěji :) (teď jsem sama zvědavá, co vás napadne :))

Miroslavst

To je jako kde v axile?
Já být čech, prosím mluvte na mě česky. Děkuji.
Ten konečník jsem pochopil. Doufám, že to nejsou ústa a že to nemám střídat :D

lorja

Taky by to mohla být tříselná kýla.

Zdroj: http://www.or­dinace.cz/cla­nek/kyla/#příz­naky

Miroslavst

Nejčastěji do pusy
http://www.chy­trazena.cz/obraz­ky/admin/clanek/ho/hol­cicka-v-posteli-teplomer-v-puse.jpg

martina1

Omlouvám se za "nečeštinu"jenže já to mám tak vžité,že mi to přijde česky.Axila je podpaží.Jsem hold zdegenerovaná:-)