samicek333

Je možné, že by se náš pes před cizími lidmi předváděl?

Je možné, aby se náš pes před cizími lidmi předváděl, jako co umí a zvládá? Normálně mě totiž vůbec neposlouchá, ale když s ním jdu do psí školy a postěžuju si, jak mu to nejde, najednou zvládá všechno úžasně, i když třeba pár minut před tou psí školou vůbec neposlouchá…

Odpovědi
led

Ano, je to možné. Zvieratá vedia byť niekedy výborní herci. Majú radi pozornosť divákov.

ARIS

Ono se hodně páníčků ve psí školce (na cvičáku všeobecně) ke svým pejskům chová jinak než mimo ni. Dávají si pozor jak velí psovi a vůbec se víc soustředí na výcvik a mimo cvičák je jiná intonace jiná důslednost …
Popřemýšlejte i nad touto možností.