BEAES

Je možné, že by pojišťovna nevyplatila u životního pojištění částku z důvodu, že byl dotyčný obézní?

Máte s tím někdo zkušenost?

Nejlepší odpověď
annas

Zkušenosti nemám, ale asi před 3 dny jsem sledovala pořad Krotitelé dluhů. Muž se po smrti své ženy dověděl, že mu zanechala velké dluhy. Chtěl je splatit i ze životní pojistky, kterou jeho žena uzavřela, pojišťovna ji nevyplatila – jedním z důvodů byla její obezita.

Další odpovědi
ten který je

Já bych tomu věřil.Pojištovna má také nárok na přezkoumání zdravotního stavu pojištěnce pojištovnou zvoleného lékaře a můžeme tipovat jaký bude výsledek při nějaké události.V tomto případě moc k pojištovnám důvěru nemám.