baryyk500

Je možne, že by otehotnela panna? Panna, která to ještě nikdy nedostala?

Jen me to zajima..

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Quimby

Ne

Těžko. Víš jak „to“ funguje?

Další odpovědi
Drap

Ano

Může se stát, že otěhotní a zůstane panna. O žádném případu, že by otěhotněla a nikdy to nedostala, jsem doposud neslyšel.

ivzez

Ano

Teoreticky ano.
Ale byla by to velká shoda náhod
a není to moc pravděpodobné.

Nedoporučovala bych spoléhat na to,
že se to stát nemůže.

[Aby ses tu za pár týdnů neptala, jak jsi mohla otěhotnět,
když jsme ti napsali, že to nejde.]

led

Ne

Podľa bájí, legiend a mnohých ľudí ano
Veď Herkules je syn Dia, ktorý v podobe zlatého dažďa k Alkméne, budúcej Heraklovej matke, vošiel, ako krásne opisújú staré grécke báje i mnohí svetoví dramatici
V kresťanskej náuke Panna Mária, matka Ježišova…

Ale neverte, že niečo môže vzniknúť z ničoho, tak i na zrodení života sa podieľajú minimálne dva prvky…

anonym

Ano

Duchovně lze počít pouze a jen božího syna ve stode?!

IT

Ne

Minas

Ne

Franta Jetel

Ano

Třeba bude hermafrodit..

baryyk500

Myslela jsem bez pohlavniho styku. Je mozne ze by se sperma dostalo pres panenskou blanu ktera je neporusena.

anonym

IT – Taky jsem se narodila v roce 2001,ale že bych byla svatá se říct nedá,spíš prokletá…

Minas

se divím, že někdo narozen v 2001 umí gramatiku.

anonym

Však říkám,že jsem se před 15 lety narodilala duchovně a moje máma byla za komunistů ještě panna…

anonym

„ve stodole“