Rosie007

Je možné, že by mi přestala růst prsa už teď??

Je mi 13 a měřím cca 162 cm a prsa mi začala růst tak okolo 11,5 roku. Teď mám pocit jako by mi už nerostla předtím to bylo docela rychle a teď…Mám tam trochu prsa a pak už jenom takové ještě neztuhlé bradavky .........

Odpovědi
Kamionacka09

Myslim ze je to blbost a prsa muzou rust kdykoliv,treba vlivem pribrani na vaze,hormonama tehotenstvim atd..Nekdy vylezou i davno po 20tce.

RyuzakiKate

To ještě poroste, neboj ;)

venkovan

Jen abys jednou nelitovala té váhy co tě bude na hrudníku tížit.

brusinka

Tak možné je všechno, ale neboj, je mi 20 a ještě rostou (i když pomalu)! :)