Avatar uživatele
štamgast

Je možné, že by mi musela být amputovaná ruka kvůli tomu, že bych si ji odkrvil při zalehnutí ve spánku?

Už několikrát se mi stalo, že jsem se v noci vzbudil (naposledy dnes) a ležel jsem si na ruce a tou jsem nemohl vůbec pohnout (jako kdyby ochrnula), protože jsem na ní ve spánku dlouho ležel a odkrvila se mi. Až mi tam krev opět „nateče“, tak ruka je opět v pohodě.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? dudu, bolak, Klára K., BANAN93 před 3058 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Neni to možné, je to nesmysl.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BANAN93

To mám dost často, protože hodně spím na ruce – dám si na ruku polštářek a chrápu na ní, pak se najednou probudím a ruka je jak hadr … je to až směšný, jak když je gumová a neni moje :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Šidlo

určite nie…páni…takéto prípady nie sú ani v bulvári

ibažeby…máte nejakú vážnu chorobu ciev či nervov?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Bolest by tě probrala, i kdyby to bylo možné. Musel bys mít tu genetickou odchylku kdy necítíš vůbec žádnou bolest, pak by to teoreticky možné bylo, ale jinak tě vzbudí i ono brnění. Navíc v takovém případě by ti nejspíš i srdce začalo tlouct o závod, protože by „cejtilo“, nebo spíš mozek by cejtil, že tam není krev a že ji tam musí dostat, takže by srdce přidalo na frekvenci a zvýšil by se tlak, kažodpádně když odumírá část těla, tělo na to má svý mechanismy a je to většinou bolest jako blázen, to jentak nezaspíš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Amputace asi nehrozí. Ale pro jistotu se zeptej svého lékaře, co ví o tzv. opilecké obrně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Krev jsi tam měl,ale je to blbost,aby ti jí musel amputovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek