štamgast

Je možné, že by mi musela být amputovaná ruka kvůli tomu, že bych si ji odkrvil při zalehnutí ve spánku?

Už několikrát se mi stalo, že jsem se v noci vzbudil (naposledy dnes) a ležel jsem si na ruce a tou jsem nemohl vůbec pohnout (jako kdyby ochrnula), protože jsem na ní ve spánku dlouho ležel a odkrvila se mi. Až mi tam krev opět „nateče“, tak ruka je opět v pohodě.

Nejlepší odpověď
Drap

Neni to možné, je to nesmysl.

Další odpovědi
BANAN93

To mám dost často, protože hodně spím na ruce – dám si na ruku polštářek a chrápu na ní, pak se najednou probudím a ruka je jak hadr … je to až směšný, jak když je gumová a neni moje :D

Šidlo

určite nie…páni…takéto prípady nie sú ani v bulvári

ibažeby…máte nejakú vážnu chorobu ciev či nervov?

bolak

Bolest by tě probrala, i kdyby to bylo možné. Musel bys mít tu genetickou odchylku kdy necítíš vůbec žádnou bolest, pak by to teoreticky možné bylo, ale jinak tě vzbudí i ono brnění. Navíc v takovém případě by ti nejspíš i srdce začalo tlouct o závod, protože by „cejtilo“, nebo spíš mozek by cejtil, že tam není krev a že ji tam musí dostat, takže by srdce přidalo na frekvenci a zvýšil by se tlak, kažodpádně když odumírá část těla, tělo na to má svý mechanismy a je to většinou bolest jako blázen, to jentak nezaspíš.

Lamalam

Amputace asi nehrozí. Ale pro jistotu se zeptej svého lékaře, co ví o tzv. opilecké obrně.

anonym

Krev jsi tam měl,ale je to blbost,aby ti jí musel amputovat.