JájsemRaibek

Je možné, že by letošní dovolená mohla výrazně zlevnit?

Pokud bych chtěl strávit dovolenou v Tunisku, je možné, že by mohla být výrazně levnější?

Nejlepší odpověď
dudu

Je možné, že bude nejen levnější, ale též Tvoje poslední.....

Další odpovědi
iceT

No,kámoška zrovna včera říkala,že chtěla jet do Tuniska,a po těch zprávách prohlásila,že radš pojede na Slovensko.

anonym

No, nafta do OT 64 taky něco stojí!

setapouch

Možné je všechno, ale tohle si nemyslím. Levnější bude maximálně ubytování, cena dopravy a stravování zůstane prakticky stejná. Takže je možné, že klesne, ale ne nějak závratně. A pokud ji podnikneš s cestovkou, tak bych s poklesem vůbec nepočítal.

arygnoc

ťažko.
preprava nebožtíka (z tuniska) je podstatne drahšia ako živej osoby.
takže >cestovné< pôjde hore.

;-Q

lexx

myslím že výrazné slevy letos nehrozí, pan guvernér ČNB se svou klikou poskoků – vlastizrádců intenzivně „pracuje“ nad znehodnocením české koruny aby naopak zhodnotil svoje nahamouněné „úspory“ ulité v cizích bankách a dolarech

lota

No, možné to je. Výhodná nabídka – neber to!:-)