pepe88

Je mozne ze armada umi take jako matka priroda?

Doplňuji:
Tornado,povoden atd.

Nejlepší odpověď
Drap

Ne neni. Otázka je blábol. Neni jasné na co se ptáš.

Další odpovědi
klumprt

Tornáda a povodně, to je žabařina. Lepší je zemětřesení nebo výbuch sopky případně doplněné vlnou tsunami.
Ovšem vzhledem k jadernému arzenálu, který je teď na světě, tak se obávám, že ani taková přírodní katastrofa nedokáže to, co by se stalo, kdyby se celý jaderný arsenál najednou použil.
Ovšem pokud bychom počítali mezi přírodní katastrofy i dopad nějakého pořádného asteroidu, tak tomu se nevyrovná asi vůbec nic.

led

Zjavne vypadlo slovíčko „ničit“.
Ano, najväčší ničiteľ Zeme nie je matka príroda, ale človek, zvlášť jeho ozbrojené zložky