RapRezent

Je možné, zda bios podpoří z Nvidia grafiky Ati grafiku ?

Doplňuji:
V notebooku mám DDR2 a Nvidia, zda můžu dát teda ATI ?

Odpovědi
huxa

Na tomto naprosto nezáleží, takže můžeš bez problému tam hodit jakoukoliv grafiku, kterou ti podporuje základovka.

Jsemtady

Jde o tu platici kterou mas jestli stare AGP, nebo PCIE16× .. to je to do ceho se to zastrkava. Obcas nektere lepsi Grafiky potrebuji i napajeni navic ale to ne moc casto.
Doplňuji:
Pokud se ti to tam vejde, tak ano … důležité je aby se ti to tam vešlo, jak do patice, tak co se týče velikosti, některé ntb mají menší verze grafik a do stísněného prostoru by se ti jiná nemusela vejít, pokud vejde, tak není důvod aby ti nešla.

pl4toon

Drtivá většina základních desek typu ATX, mATX, apod. podporuje oba typy graf. karet.
Viděl jsem sice i základní desky s podporou pouze jednoho typu graf. karet, ale ty jsou opravdu vzácnost a jsou vyrobené většinou na zakázku s úzkou specializací.
Doplňuji:
Že se jedná o notebook jsi měl zmínit už v základní otázce. U notebooku je to něco jiného než u stolních počítačů.