Je možné žalovat stát, pokud bude zaregistrovaná strana LIDEM (Peake), za porušení volebního zákona?

Porušení 5% hranice. Nebyla řádně volena občany. Složila či nesložila kauci 15000 Kč. ČSÚ vypočítává mandáty apod. Po její registraci nedojde ke změně mandátového složení poslanecké sněmovny?

Nejlepší odpověď
Drap

Neni to bohužel porušení zákona. Byli zvoleni ve volbách, a vše proběhlo řádně. To že z dané stray vystoupí, a že založí jiný spolek lumpů, na to zkon nepamatuje. LIDEM zakládají z důvodů, získat oblibu a dostat se opět do parlamentu v příštích volbách. Je tto logické, pořád ještě zbývá k rozkradení část průběžného důchodového systému, ještě je co rozkrádat ve zdravotnictví a něco v Lesích ČR . Jinak už zbývají jen drobky.

Další odpovědi
mosoj

Lidé probuďte se! Opakuje se to co před minulými volbami. Kdy vznikla TOP 09 ) Vlastně odštěpek ODS a KDÚ !!) jenom proto aby si zachovala pravice většinu v parlamentu a mohli nám to nandat.
V tom ji pomohl tento spolek korupčníků. Není nic snazšího než se odštěpit a pokračovat dál. Nakonec Nečas to dobře ví a proto tak hodně počítá.
Kdyby takto vznikl spolek pekelníků vezme je do koalice také.
Protizákonné to není, ale je to proti občanům této republiky !!!!!!

arygnoc

žalovať môžete.
či uspejete, to už je vo hviezdách.

anonym

jsme se špatně vyjádřil, ne stát, ale stranu LIDEM. Jinak asi to opravdu nejde. Hledal jsem a nenašel nic. kromě toho, že ta strana nezískala mandát. Mluvím o straně ne o lidech.

anonym

Zdroj: <a href=„http://Život naučí“ rel=„nofollow“>Ži­vot naučí</a>/

anonym

Zdroj: <a href=„http://Život naučí“ rel=„nofollow“>Ži­vot naučí</a>