milablond

Je mozne vzit si pinzetu na palubu letadla do prirucniho zavazadla?

A co manikurni nuzticky?

Nejlepší odpověď
marci1

Ne. Tyto předměty ponechej v hlavním zavazadle.

Další odpovědi
zjentek

těžko ..mně v Indonésii zabalily (byly to ženy) peán a tenhle můj „klasickej“ neměl žádný ostrý hrany. Vony asi nevěděly, co to je, ale to neznamená, že se totéž nemůže stát v kterýkoliv zemi

Agneta

Ano, ale jen jsi-li šlechtického původu. Aristokracie si smí brát různé takové věci s sebou, takže ty to můžeš zapomenout…seberou ti je, a zaplatíš pokutu 2 až 3 tisíce:DDD
To by tak hrálo, když si v letadle piluji nehty, aby vedle mně seděla ženská s pinzetou…máš zákaz:DDD