sibetka

Je možné využít 15 let praxe jako zdravotní laborantka v jiném oboru,např. chemie,sociální oblast,dálkově studovat SŠ,VŠ

dobrý den, prosím o radu, mám 15 let praxe jako zdravotní laborantka bez zdravotnické školy, jak je možné využít dosavadní praxi v jiném oboru, popřípadě dálkově dostudovat SŠ, VŠ v oboru chemie nebo sociální oblasti? Děkuji za odpověď

Odpovědi
zzzzz

Dnes už můžete SŠ vystudovat i bez toho, aby jste do ní chodila. Stačí zajít do školy, dohodnout se s ředitelem a přihlásit se k maturitě. Ta školní výuka se právě nahrazuje tou praxi. Maturovat ale musíte ze všech povinných předmětu. Pokud SŠ s maturitou máte, tak si podejte přihlášku na VŠ nebo VOŠ.