jjj123456789

Je možné vytápět dům pálením koránů?

Nejlepší odpověď
Agneta

Tak to by skutečně šlo, neboť oni ti dodají jakékoliv množství Koránů zdarma, a budou ještě rádi…(s nadějí, že je rozdáš):DDD

Další odpovědi
Kelt

Korán je kniha, obsahuje papír a papír hoří. To můžeš pálit jakékoli knihy. Ale na vytápění to není. Lepší uhlí, dřevo, plyn. Kromě toho se Korán píše velkým písmem. Hlavně to dej vědět a až se tam muslimové objeví, tak ti určitě bude horko.

annas

Spálit můžete jakýkoli papír a vytápět dům, ale tím se z vás stane ničitel knih (biblioklast), který nic nevyřeší. Šlo by sice o vzpouru, ale s jakým výsledkem?

K odsouzení knihy je třeba umět dobře číst … Větším nebezpečím než knihy jsou lidé, v případě Koránu, muslimové.

Druhá skutečnost. Myslím si, že je zbytečné pálit nebo zakazovat knihy, leccos se dá najít i na netu. Daleko větší smysl by mělo přesvědčovat příznivce Koránu o tom, jakým způsobem myšlenky zneužívají… . Bohužel, špatná myšlenka má své stoupence ..

Oroto častěji vítěz myšlenka síly než síla myšlenky … fanatismus – nesnadný úkol … ale to je jiná otázka.

mosoj

Víte kdo to byl Koniáš ?
Asi ne. Jinak by jste se necítili vtipní.

Zaibatsu

Je a je to dokonce sen každýho náboráře džihádu. 😁

anonym

Spálil jsem bibli až jsem ji přečetl – no co bůh nemá rád modly a nějaký Korán?Do toho jsem jenom nahlídl a rychle pryč fuj z toho je smradu dost už v surovém stavu.
Doplňuji:
Ti co se upálili veřejně byli nejspíš chodící bible a ne „originál“

honza19hk

je ale nevím kde seženeš tolik Koránů. A navíc nadměrné spalování papírů zanáší komín. Topit knihama a je jedno jakýma je finančně neefektivní jeliož narozdíl od dřeva se neválí všude.

dr.luha

Můžeš přikládat do kotle teroristy, mají větší výhřevnost.