Avatar uživatele
jjj123456789

Je možné vytápět dům pálením koránů?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3358 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Agneta

Odpoveď byla označena jako užitečná

Tak to by skutečně šlo, neboť oni ti dodají jakékoliv množství Koránů zdarma, a budou ještě rádi…(s nadějí, že je rozdáš):DDD

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jjj123456789 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kelt

Korán je kniha, obsahuje papír a papír hoří. To můžeš pálit jakékoli knihy. Ale na vytápění to není. Lepší uhlí, dřevo, plyn. Kromě toho se Korán píše velkým písmem. Hlavně to dej vědět a až se tam muslimové objeví, tak ti určitě bude horko.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Spálit můžete jakýkoli papír a vytápět dům, ale tím se z vás stane ničitel knih (biblioklast), který nic nevyřeší. Šlo by sice o vzpouru, ale s jakým výsledkem?

K odsouzení knihy je třeba umět dobře číst … Větším nebezpečím než knihy jsou lidé, v případě Koránu, muslimové.

Druhá skutečnost. Myslím si, že je zbytečné pálit nebo zakazovat knihy, leccos se dá najít i na netu. Daleko větší smysl by mělo přesvědčovat příznivce Koránu o tom, jakým způsobem myšlenky zneužívají… . Bohužel, špatná myšlenka má své stoupence ..

Oroto častěji vítěz myšlenka síly než síla myšlenky … fanatismus – nesnadný úkol … ale to je jiná otázka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Víte kdo to byl Koniáš ?
Asi ne. Jinak by jste se necítili vtipní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Zaibatsu

Je a je to dokonce sen každýho náboráře džihádu. 😁

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Spálil jsem bibli až jsem ji přečetl – no co bůh nemá rád modly a nějaký Korán?Do toho jsem jenom nahlídl a rychle pryč fuj z toho je smradu dost už v surovém stavu.
Doplňuji:
Ti co se upálili veřejně byli nejspíš chodící bible a ne „originál“

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
honza19hk

je ale nevím kde seženeš tolik Koránů. A navíc nadměrné spalování papírů zanáší komín. Topit knihama a je jedno jakýma je finančně neefektivní jeliož narozdíl od dřeva se neválí všude.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dr.luha

Můžeš přikládat do kotle teroristy, mají větší výhřevnost.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek