picipes

Je možné vydat potvrzení o evidenci na úřadě práce mimo mé trvalé bydliště?

Dobrý den, potřebuji kvůli ročnímu zúčtování doložit potvrzení o evidenci uchazeče na úřadě práce. Ale pracuji mimo mé trvalé bydliště, kde jsem byl i nahlášen na úřadě práce. Je možné ho nějak dostat? Bydlím nyní v Praze. Nevíte, jestli je možné, aby mi jej vydali na některém z úřadu práce v Praze, i když jsem veden ve Zlíně? Nebo snad jiný institut, kde by se dalo sehnat?

Odpovědi
Drap

Jiné úřady ho vydat nechtěli. Pokud se něco nezměnilo, tak budeš muset na ten svůj.