kozel111

Je možné vstoupit do soudního jednání ke spisové značce?

Je možné vstoupit do soudního jednání a k neznámé spisové značce? V případě, že ano, jak mám postupovat?
Doplňuji:
Doplňuji otázku – upřesňuji:
Je možné k soudu napsat námitku ke spisu (k žádosti), u kterého nevím spisovou značku, ale je mi pouze známo, že daná žádost byla daným žadatelem na soud podána.

Nejlepší odpověď
zzzzz

Jak vstoupit?
Soudní jednání je veřejné, pokud sooudce veřejnost z nějakého důvodui nevyloučí.
Důvodem k vyloučení může být třeba ochrana oběti, nebo mladistvého pachatele.

Na dveřích jednací síně je spisová značka uvedena.

Do spisu smí nahlížet jen oprávněné osoby.

Na co jste se to vlastně ptal? Na toto? Zase místo otázky křížovka:-((
Doplňuji:
Napsat můžete co chcete, důležité je, aby to soud správně přiřadil, pokud se vás to týká, tak vás soud k podání vysvětlení vyzve.

Pokud můžete navštivta na soudě podatelnu a domluvte se tam přímo k té konkrétní věci, já se obávám, že když by jste napsal třeba „To co vám napsal Franta Novák není pravda.“ Tak by se to někde založilo.