Pla

Je možné ve filmech, které jsou ve dvou jazycích zároveň, možné zvolit jen jeden z jazyků?

Mám pár filmů stažených z internetu, které jsou bohužel ve dvou jazycích zároveň (např. zároveň česky i slovensky). Na film se pak velmi špatně dívá. Je možné vybrat jen jeden z jazyků? – češtinu? (používám přehrávač Windows Media Player)

Odpovědi
jáára

Videolan.org

Awe

Přehrávej je v jiném přehrávači…Windows media player je pěkně na hovno.doporučuji Media Player Classic stáhneš zde:http://www.sta­huj.centrum.cz/mul­timedia/multi­medialni_preh­ravace/media-player-classic/?g[hledano]=pla­yer%20classic&g[oz]=1­.6.8.7417&g[up]=­32-bit

Používám to i na HD filmy a bez problému