HonzikPernik

Je možné v případě závěrečného komisaře při jízdách v autoškole „odvolat“ se v případě neúspěšnosti a řešit to s jiným?

KDYŽ si budete trvat na tom, že jste jeli správně?

Odpovědi
anonym

Za pokus nic nedáš, ale pokud točí jízdy kamerou, tak to neukecáš.

huxa

U auta by se to řešilo relativně snadno-jezdí s tebou většinou i ještě někdo další, na motorce by to bylo mnohem těžší (tvrzení proti tvrzení) a dlouho by to trvalo, pokud by ses vážně odvolával, snadnější bude pár stovek znova zaplatit a zajet podruhé, kdy si můžeš vyžádat jiného komisaře.