Je možné spatřit Boha?

Jedna skupina lidí tvrdí že Boha nelze spatřit a druhá skupina tvrdí že Boha lze spatřit, podle mě je možné spatřit podvodníky co si zde na Boha hrají nebo tvrdí že jej zastupují či mu slouží, ale skutečného Boha nelze spatřit ani pochopit copak může ubohý pozemský smrtelný červ spatřit a pochopit to co stvořilo vše co zde existuje?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Ar

Jiná možnost

Hele, nepokládal jsi dnes otázku, proč lidi píšou na net samé hovadiny?
Doplňuji:
Možná , že byl dnes ve Valencii, na konci závodu F1 tam totiž španělé křičeli " Fernando Alonso es Dios "

Další odpovědi
hanulka11

Ne

Doplňuji:
Jak na něj nevěřím -volám panebože pojď si pro něj :D:D:D

jmhad

Jiná možnost

Doplňuji:
Záleží přeci v co věříš.Když věříš v Boha,pak jej zajisté ve své víře uvidíš.Pokud ne,tak ne.Ale jinak přeci i církev,ať katolická či jiná v podstatě říká,že Bůh je nehmotný,že tedy vidíš jen to,co chceš,v co věříš.

Kohut57

Jiná možnost

Tak jednoduché to není, nemohu říci ano nebo ne. Stejně tak, jako být vymezen jen zrakem. Ti co mají zkušenost s nadpřirozenými projevy ,ví a mlčí. Vědí proč. Vždyť " Nezobrazíš Boha svého", je i v desateru. Dávám přednost větší pokoře, absenci fanatismu a osobnímu morálnímu světu. Myslím, že tudy vede cesta i k transcendentnu.

mojitek

Jiná možnost

a jakého boha máte na mysli?Je jich krapet víc.. 😉

KanourQ&A

Ne

Michal Kole

Ano

Doplňuji:
Když se ožereš nebo z fetuješ, pak boha vidíš 😁 😁 😁

SajmonModer

Jiná možnost

anonym

Jiná možnost

hanulka11

a napsaa jsem to tak schválně- panebože