Je možné sledování soukromých zpráv na facebook?

Nedávno jsem posílal kamarádovi fotku na do soukromých zpráv na FB. Po pár vteřinách se mi účet odhlásil a požadoval opětovné přihlášení, ale místo mého profilu, stál nápis " Váš profil byl zablokován". Jak je možný že Facebook, který tvrdí, že ve zprávách máme soukromý, zjistil nelegální obsah na Fb zprávách?. Řeší se to nějak dál?

Odpovědi:

Pokročilý

Jde o to, zda daná fotka neodporovala pravidlům užívání Facebooku. Kontrola nutně nemusí probíhat za přítomnosti lidského faktoru, FB má možná nějaký mechanismus, čím potenciálně "nežádoucí" obsah vyhodnocuje a uživatele případně sankcionuje.

Já jsem nedávno chtěl sdílet na zeď klip od Napalm Death, který na YT uploadoval přímo vydavatel, čili autorská práva v pořádku. Nešlo o videoklip v pravém slova smyslu, byl tam jen cover alba. A nebylo mi sdílení umožněno s tím, že jde o "explicit content". Nevím na jakém základě, zda drsnější cover desky, byť malovaný, zda text. U tebe to může být podobný případ.

Zda se to řeší, těžko říct. Mě FB jednou sekýroval kvůli totožnosti, tak jsem mu nahrál dle pokynů občanku a měl klid. Máš nějaký formulář či link kam můžeš podat odvolání?

Zlatý

Podívej se do nastavení FB a zruš vše, co nechceš. Poté nebude vidět tvoji komunikaci kdekdo.
Tedy záleží především jen na uživateli a jeho nastavení.
Zkušenost

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.