Avatar uživatele
salsa verde

Je možné si zamilovat žehlení?

Jestli někdo ví jak-tak sem s tím, hromada prádla už na mne brzy zaútočí 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, fablen, anonym, Lorrien před 4313 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Je možné to vzít jako koníčka, ale milovat se doporučuji úplně jinak !

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Pokouším se o ten vztah už více než 50let a stále nic.Žehlení a já jsme v sobě prostě nenašli zalíbení a jiné už to asi nebude…:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Neměla jsem žehlení ráda. Proto jsem žehlila, až když nebylo zbytí. Hezky jsem si prádlo nastěhovala k žehlícímu prknu, pustila si CD s nějakou operou a „jela“ tak dlouho, pokud jsem nebyla hotová. Většinou to byla „noční šichta“ z pátku na sobotu.
Zvláštní je, že se to změnilo. Teď žehlím ráda.
Vůbec netuším jak a kdy se to změnilo. Moje bytná měla hodně protivné těhotenství a já kdysi posbírala její prádlo na půdě a pustila se do té hromady. Ta práce mne najednou začala těšit.
Měla jsem potom docela strach, jestli mi nevynadá, ale měla jsem dobrý pocit, že jsem jí alespoň trochu dokázala pomoct. Vysloužila jsem si za to uslzený pohled a jednu hodně upřímnou pusu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Tak o tom přemýšlím hodně dlouho,ale pomůže mi u toho žehlení nalít si 2deci vína a občas se napít – aspoň nějaká příjemná činnost!!!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

očko, kdepak to vlastně bydlíte? 🙂. Jsme doma jen 2, ale žehlení mě nikdy bavit nezačne…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pajka.111

á mám žehlení ráda. Jako takhle, já bych nikdy nepřestala žehlit, i kdyby mě to sebevíc štvalo nebo nebavilo. Nicméně musím říct, že to, zda má člověk rád žehlení nebo nemá, se odvíjí od toho, s jakou žehličkou žehlí. Nejlepší jsou žehličky parní a pokud parní, tak jehině tato značka http://www.jif­fysteamer.cz/. S těmito žehličkami jde to žehlení úplně samo.

před 2117 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sonka Pop

Ahoj, já jsem nad koupí steameru taky docela uvažovala. Jen jsem nevěděla, jaký koupit, abych koupila fakt kvalitu. Hele, jak jsi s tím jiffysteamerem spokojená ty?

před 2095 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
SuzanKa

Ahoj, já doma mám taky steamer a jako už bych ho za napařovací žehličku absolutně neměnila. Když si vzpomenu, kolik halenek jsem si tou žehličkou odpálila, hrůza… S tím steamerem se to prostě nemůže stát! Jinak taky mám jiffysteamer a podle mě je to nejlepší značka steamerů, co se u nás dá koupit!

před 2054 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

No, jasný, to mi ani nevzpomínej… Napařovací žehličkou jsem si zničila jak halenky, tak naposledy i šaty a to teda byla poslední kapka…

před 2054 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek