Ing.internet

Je možné si v ČR na vlastním pozemku založit vlastní stát?

Nejlepší odpověď
led

Opýtajte sa Bolka Polívku

Další odpovědi
lukas.zmizik

jedine, co muzete – vyvesit si na vlastnim pozemku vlastni vlajku, postavit si u branky malinkou celnici, svobodne zvolit prezidenta, ustanovit mini-parlament, natisknout vlastni pasy a obcanske prukazy a odmitat ceskou korunu jako menu… to bude spise hra na vlastni stat, ale vic toho bohuzel udelat nepujde

hanulka11

sám pro sebe si na svým pozemku můžeš postavit a založit co chceš ,ale nebudeš to mít regulérní ,ale jen a jen pro svou zábavu

mosoj

Založit klidně můžeš. Je otázka jestli tě ostatní státy jako stát uznají a to je k plnohodnotnému statusu státu třeba.
Jinak je to chiméra.