Kroupič

Je možné si udělat domácí vlastní palírnu ? .) A jak je to pak se zákonem ? .) A není třeba moc obrovská ?

Odpovědi
chudst

Jasne ze si doma muzete palit. Je to zakonem zakazane (misto ethanolu muze vzniknout jedovaty methanol). Ale pokud se tim nebudete nikde moc chlubit a budete ji mit pouze doma pro svoji vlastni potrebu, nikdo to resit nebude, znam vic lidi, co si delaji domaci slivovicku. Ale nez si ji udelate, radeji se informujte u nekoho, kdo ji jiz delal a kdo vam poradi. Zdravi mame jen jedno.