Kelt

Je možné si stáhnout stránku s internetu na vlastní PC?

Na internetu je tato stránka
http://www.kli­nopis.cz/multi­dic/hebrew
kde je možné zadat hebrejský text. Je možné nějak si tuto stránku stáhnout, abych si mohl pro sebe sám psát hebrejsky a nebyl závislý na internetu? Díky
Doplňuji:
V nadpise má být z internetu. Oprava

Odpovědi
Quimby

Tato nejde, protože ta stránka běží na serveru, který se stará o to, kde klikáš, co odesíláš a tak + nemáš zdrojové kody.
Ovšem neni nic jednoduššího než si stáhnout hebrejskou klávesnici do PC jako jazyk a přepínat si to. Pokud máš windows, tak existuje i aplikace „Klávesnice na obrazovce“, takže si to budeš moct i tak ťukat.

Lamalam

Stránku z internetu si do svého PC stáhnou pochopitelně můžeš.
Doplňuji:
Ale nebude to fungovat.