Lus

je možně si olíznout svůj vlastní loket?

Nejlepší odpověď
anonym

Já to zkouším marně,jazyk plazím co to dá. Ale umím si dát nohu za krk (levou)…:D

Další odpovědi
Alesh

To je starý … zkus něco novýho 😉

Drap

Běžným lidem to nejde. Existují však ohební jedinci s dlouhým jazykem, kteří to zvládnou

Damiana

Překvapila jsem sama sebe! Jsem teď po šesti hodinách tance (hlavně salzy), tak děsně ohebná nebo co, že mě to jde! Ráno už asi tuto „dovednost“ ztratím. Zkusila jsem tu ptákovinku „kvůli“ tobě, tak ty si teď vyzkoušej, jestli jde šoupnout do pusy klasická žárovka! 🙂

Travis

Všichni tvrdí že ne a ani jim to nejde, ale vím o slečně, která to dokáže.. A kdybych to neviděl na vlastní oči, tak tomu taky nevěřím…

zkus a uvidíš