Lumpy

Je možné si nechat ubrousit zuby do špičky bez větších následků? A pokud ano kde?

Doplňuji:
No jenom pro info twilight NESNAŠIM :), ale myslel sem všechny přední :)

Nejlepší odpověď
beer

Bohužel, bez následků to nejde. Vysvětlení ti dá každý rozumný zubař.

Další odpovědi
MartinR

no asi zubař … ale víš jak je tvořen zub a co ztratíš zbroušením skloviny?

player242

Twilight fanoušek :D:D No jedidné následky by byli takové že budeš vypadat jako šašek…

Lakeysha

mít zuby bez skloviny, super hurá! ty jsi studnice skvělých nápadů!:-D tohle ti žádnej rozumnej zubař neudělá:-D

emm.kate

není to úplně podobný případ,
ale moje kamarádka to tak má – všechny přední zuby zbroušený do špičky. ale na nich má nějak přidělaný umělý zuby, takže to není vidět.
Nevěděla jsem to, ale když s tím měla nějakej problém, že jí ty umělý zuby zůstaly zakouslý v rohlíku, docela jsem se lekla :)
tak myslým že zubař ti to klidně udělá.

honza19hk

seš snad bobr??

zkus to flexou:)