bolak

Je možné si dnešními žehličkami ještě propálit šaty?

Nejlepší odpověď
BandiOl

Je to jedno zda-li je to dnešní, nebo minulý typ. Žehlička má termostat a nemá inteligentní rozlišovací systém na materiály a na možnost jejich destrukce. Z toho důvodu při špatném nastavení, nebo závadě můžete propálit textil.

Další odpovědi
led

Nie je to žiadny problém. Stačí zlé nastavenie hodnôt materiálu, zábudlivosť a podobne.
Skúste si pri žehlení variť kávu, voda začne vrieť, žehličku necháte postavenú na šatách, zalejete kávu a sadnete si so šálkou pekne do kresla a odpočívate. Medzitým žehlička, položená žehliacou stranou na šatách, postupne vykonáva svoje dielo. :(