Kralomilka

Je možné sehnat použitou zrcadlovku i s objektivem do 5 000,– ?

Jsem amatérka,momentálně fotím s fotoaparátem BenQ GH700. Postupem času bych chtěla přejít na zrcadlovku.

Odpovědi
Emefej

Projdi si fotobazary.

Děda Louda

V inzercích, po bazarech, burzách a pod.
Doplňuji:
Nař. zkus: http://www.sba­zar.cz/pitrs263/de­tail/2517394-prodam-lehkou-dig-zrcadlovku-canon-eos-1000d

mosoj

Doporučuji se nejdříve zamyslet co od zrcadlovky očekáváte. Zákonitě pak musíte dojít k objektivům kde cena těla zrcadlovky je zanedbatelná.