Je možné se zamilovat do dvou kluku najednou?

už se vam to staloo?..

Nejlepší odpověď
barnajka

Je to možný, proč by nebylo?
Ovšem randit s oběma už možný není, jeden bude muset z kola ven ;)
Při výběru doporučuju poslouchat hlavně hlas srdce, ale ani ten rozum by neměl zůstat úplně stranou…
A hodně věř intuici, ta se většinou nemýlí ;)

PS: Mě se to ještě nestalo. Já jsem skromná, mě vždycky stačil jen jeden kluk :))

Další odpovědi
WeeBear

Stalo se mi to. Docela nepříjemná situace.. Oba museli z kola ven a musela jsem začínat odznovu. Tvořilo to trojúhelník, ze kterého se nešlo dostat. K životu stačí jedna osoba, pro kterou budeš svět.. Ale srdci kolikrát není tak jednoduché poručit.

terry

Mě se to stalo. Pak z toho nebylo nic. Nemohla jsem se rozhodnout.

Damiana

Jenom do dvou? Zamilovat se můžeš třeba do deseti najednou, ale pro randění by sis měla radši vybrat pouze jednoho, jinak hrozí trapas, ostuda a ty jak známo se šíří rychle – zejména mezi dalšími potencionálními nápadníky.
Já jsem konzervativní, když se zamiluji, tak do jednoho, ale zato se vší parádou!

Michal Kole

Co by ne, přírodě se neporučí

pizlicka

na jednou ne,postupne ano.sedis tzv.na dvou zidlich,srdce rozdelene,a cekas,az ta zidle s tebou spadne.fuj,hrozny pocit.proto-střež své srdce,ay se ti to nestalo.