autacek

Je možné se z práce zbláznit ?

Nejlepší odpověď
Funna

určitě…naši zákonodárci jsou toho zářným příkladem…

Další odpovědi
anonym

Ano, jeden hasič to začal psychicky nezvládat, tak odešel, byl ještě rozumný a uvědomil si to. No a jeden jel na doraz, opravdu skončil v blázinci po 20 letech služby.

Drap

Určitě. Pokud se ti to podaří, tak nebudeš zcela ojedinělý případ.

zjentek

z práce je možné se spíše uzdravit ..z chození do práce je možné se zbláznit.
jinak řečeno- znám dva základní modely:

  1. ti, co umí pracovat
  2. ti, co chodí do práce

marci1

Samozřejmě, že lze. Člověk v dnešní době nějak zapomíná odpočívat, takže pokud se z toho nezblázní, tak minimálně bude trpět „syndromem vyhoření“.

Damiana

O tom nepochybuj!:-)
http://www.stre­am.cz/uservide­o/453860-jachyme-hod-ho-do-stroje-neber-uplatky-nebo-se-z-toho-zblaznis