Natee

Je možné se ve spánku udusit?

Z nedostatku kyslíku; Zamotat se do peřiny..

Teoreticky, je to možné?

Nejlepší odpověď
bolak

O tomto konkrétním případě jsem taky zatím neslyšel, jinak ale ve spánku se samozřejmě udusit lze a to několika způsoby, např.:

  • vdechnutm vlastních zvratek
  • zubní protézou
  • po předávkování diazepamem, kdy se utlumí dechové funkce

Další odpovědi
aramah

Bohužel se to stává hlavně dětem.Není to sice časté ale stalo se to mé známé je to už několik let a stále to mám vpaměti.Smutný případ.

tom004

Teoreticky je možné všechno.Praktic­ky,jsem o takovém případu neslyšel.