Dooder

Je možné se práškama na spaní z přírodních látek zabít? Jaký je rozdíl mezi přírodními a syntetickýými? ( účinek)

Odpovědi
www

Jen všeobecně:
I některé přírodní látky mohou při předávkování usmrtit. V tomto směru se syntetické od přírodních neliší.

zzzzz

Prášky na spaní z přírodních látek neexistuji. Jsou prášky které se tváří jako přírodní, ale jsou vyrobeny uměle. Přírodní jsou pouze byliny.

To zda se s nimi dá zabít, záleží na složení. Většina jich funguje na principu uklidnění.

http://www.pros­tezdravi.cz/pri­rodni-leky-na-nespavost/

Nejlepší lék na nespavost je unavit se, nepřejídat se na večer, a před spaním si místnost pořádně vyvětrat. 🙂