Tali Vael

Je možné se naučit „nadpřirozenou“ schopnost?

Četla jsem různé studie o telekinezy,te­lepatii,pyroki­neze apod,jen by mě zajímalo jestli by se člověk mohl tyhle schopnosti naučit,kdyby měl tu vůli.

Nejlepší odpověď
Kepler

Žádné „nadpřirozené schopnosti“ neexistují, jen šikovné a sofistikované podvody. Naučit se dá vše, ale někdo se nenaučí ani český pravopis.

Další odpovědi
led

Pre niekoho nadprirodzená môže byť aj poctivá práca, bezplatná pomoc, poďakovanie a podobne. Pri troche vôle nie je problém sa to naučiť.
Netreba myslieť hneď na nejaké …kinézy.

Drap

Naučit se dá ledacos. Nejde však o nic nadpřirozeného, jde o lepší využití mozku a zvládnutí některých věcí, kteří jiní nedokáží.

fcoop

Všechno jde,když se chce.

http://www.spi­rit.cz/index.php/com­ponent/conten­t/article?id=8331:­jak-se-nauit-telekinezi

Stejně tak,krůček po krůčku, se naučíš chodit po vodě. Jasně,že nezačneš na nějaké hlubině,zkus to nejdřív s louží,když bude sucho,máte přece doma vanu.

Shef

věřím že jsou věci mezi nebem a zemi které věda nevysvětlí,mezi ně patří ty tyhle schopnosti,říká se že obvykle se s těmito schopnostmi člověk narodí,ovšem dá se to prý i naučit,ale nebavíme se tu o pár dnech,ale možno i o desítkách let.Takže tě zklamu,jestli si měla myšlenku za pár dní se tyhle schopnosti naučit :P

Lukáš Ondriš

Da

Šidlo

tentokrát súhlasím s led.....zdvo­rilosť je naozaj superschopnosť

ono, každý je v niečom jedinečný…otázka je, či v niečom funkčnom a pozitívnom…berte to tak, že minimálne 5 génov máte iných, než vaši rodičia

a načo je vám v dobe sociálnych sietí telepatia? ak chcete hnus, akákoľvek diskusia vám povie čo presne si ľudia myslia…

ak má človek vôľu, dokáže aj neuveriteľné veci…otázka je za akú cenu s akými následkami…

arachis

Je to tak zdlouhavé, že to nestojí ani za to to zkoušet. Někdy to nezvládnou ani mniši.
Ale dá se dobře natrénovat vstup do hladiny alfa.

bububabu

Ne, na to jsme malý páni, je to dar…