Je možné se do někoho zamilovat po delší době?

Asi pokládám hloupou otázku, ale je možné se do někoho zamilovat až po delší době? Nebo pokud nepřeskočí jiskra po pár týdnech chození, je to už vyloučené? Napište prosím Vaši zkušenost, díky.

Odpovědi
Lencis

Na pravidla „zamilování se“ nikdo patent nemá, navíc u každého to probíhá jinak, ale z mé vlastní zkušenosti musím říci, že to možné je.

Někdo vám může být sympatický hned, někdo naopak vůbec ne a až po delší době zjistíte, že je vám vlastně s tímto člověkěm fajn, máte o čem mluvit… zkrátka objevíte hodnoty, které nejsou na první pohled vidět… je mnoho případů kdy se z kamarádů stal pár. Dokonce jsou tato partnerství pevnější než partnerství která vzniknou ze smyslného vzplanutí.

Takže ještě jednou, moje odpověď zní ano, zamilovat se je možné i po delší době. Pověstná jiskra není vždy nutností… ve skutečnosti ji zažije vlastně jen malé procento populace. Pokud je vám člověk blízký a máte potřebu se s ním vídat… dělejte to… láska možná příjde 😉

alenka901

no to je těžká otázka.mám známé kteří se tak dlouho nenáviděli až se začali milovat a dnes mají super vztah.no já osobně jsem se s láskou na první pohled nesetkala podle mě je to otázkou času než člověka poznáš pořádně,vzdyť charakter,plusy a mínusy nemůžeš poznat při prvním setkání,je to hodně inviduální

pepee32

myslím že ano…zkušenost s tím bohužel nemám

Attack-design

je to možné