gnr54

Je možné protrhnout fackou bubínek?

Má kamarádka byla napadena sousedkou fizicky i slovně.Ta se samozřejmně bránila a přitom jí dala facku.Byla to jen chvilka.Sousedka potom zavolala policii a vše se prošetřovalo.Hned taky šla k doktorovi a když přišla domů vytězoslavně říkala „ona mi protrhla ušní bubínek“ Přitom sem viděla jak se jí směje do obličeje.Podle mne si vše vymyslela. Je možné aby zjistil jiný doktor,jestli byl opravdu protrženej? Děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
ReHu

Určitě to možné je. Za předpokladu, že to bude dostačující úder a na správné místo. Myslím, že to není až tak jednoduché a také, že by to bylo znát na sluchu. Mám za to, že nezávislý doktor by stav mohl zkontrolovat, ale asi to nepůjde pouze na vaši žádost.
Doporučuji DaS – právní ochrana.
http://das.cz/cs/si­te/uvodni-strana.htm

Další odpovědi
led

ano, pri otvorenej dlani vznikne pretlak vzduchu v zúženom priestore ucha bez možnosti úniku.

cukrar

Je možné protrhnout fackou bubínek ********ano, je to možné,

zjistil jiný doktor,jestli byl opravdu protrženej*********­*lékař to zjistí.