tak.jak?

Je možné přijímat satelitní programy bez placení?

je mi jasné, že půjde spousta programů, ale např. jenom z českých programu chytnu čt24, jinak je vše navíc kodovano.je možné vyřešit to nějak abych základní programy jako např. čt1,2, nova, prima prima zoom atd. přijímala bez poplatku satelitním spolenostem?
dík

Nejlepší odpověď
ivzez

Přeložím tvou otázku:
„Je možné vyřešit to nějak, abych základní programy …
mohla krást bez poplatku satelitním společnostem“?

Ne.
Bez poplatků lze přijímat pouze programy,
které jsou šířeny zdarma (nekódované).

Další odpovědi
9of8

Většina programů je kódovaných, jinak by si každý koupil satelit a za nic by neplatil, kdyby to bylo možné.
Pravděpodobně existuje nějaký kutil, který nemá nic na práci a dlouho studoval cryptografii a jelikož se doma nudí, tak vytvořil nějaký vlastní dekodér a teď si užívá kódované programy bez placení, ale pro smrtelníky to je v podstatě nemožné.

Pokud jde o příjem těchto kanálů přes satelit, je například skylink nebo digiTV, kteří ty stanice nabízejí přes Astru třeba, ale samozřejmě placené.

Zdroj: http://www.levne-satelity.cz/jak-prijimat-ceske-programy-ze-satelitu/

arygnoc

samozrejme, že je to možné.
keď prestanete chcieť za svoju prácu peniaze, podobne i pekári, predavačky, majitelia tesca, murárr, chemik, šofér, predseda vlády, … keď prestanú existovať peniaze.
nakoľko sme závistliví a jeden druhému závidíme i bezoblačné nebo, nedá sa to tak rýchlo očakávať.

ale teoreticky to je možné.
prakticky, keď nájdete spôsob, ako prijímať kódovaný program bez platenia, je to krádež – podobne ako odoberanie bez platenia el. prúdu, plynu, tv signálu, rohlíkov z obchodu, …

;-Q

suaeda

Také věřím, že se najdou výjimky v podobě domácích elektrokutilů, kteří jsou schopni si svépomocí postavit dekodér a chytat na své tv kódované stanice. Co jsem slyšel tak se svého času vozily odněkud z východu velice levné přístroje, které uměly přijímat kódované televizní programy.
Osobně si připlácím za 3 stovky kabelovou TV, kde je programů až moc. Většinou dávám přednost dokumentům (3× viasat, discovery, spectrum) před současným nekonečným mnohadílným seriálům na všech našich kanálech. Také se daleko častěji dívám na slovenské STV 1 a 2, kde jsou uváděny celkem dobré zahraniční filmy a seriály.