Lorax

Je možné přidat další RAM paměť do nově koupeného notebooku bez ztráty záruky?

(nebo se musí počkat určené 2 roky na konec záruky)

Nejlepší odpověď
Kankys

Záleží co máš za NB, já svůj rozšířil v pohodě pač tam mám dvířka na RAM. Informuj se u prodejce třeba ti to udělá taky.
Doplňuji:
A ne přijdeš o záruku.Pokud máš ty dvířka tak to neřeš a můžeš si ji tam v pohodě dát a pak zas klidně kdykoliv vyndat.

Další odpovědi
anonym

Bez problému – u prodejce notesu!!

Hornisse

Záleží výrobce od výrobce. Především záleží, jestli je paměť určena k rozšíření uživatelem. Pokud ano, tak většinou slot bývá pod jednoduchou krytkou a bez jakýchkoliv pečetí. Pokud ne, tak sice rozšíření většinou možné je, ale jedině po rozebrání a s tím spojenou ztrátou záruky.

Jinými slovy, aniž bys uvedl přesný typ nebo alespoň výrobce ti to tu nikdo nedokáže zodpovědět.

arygnoc

pokiaľ je ku slotu ram voľný prístup – bez problémov.
pokiaľ je slot na ram pod zapečateným krytom, iba u zmluvného servisu alebo priamo u predajcu (nezabudnite požadovať náležitý doklad o kúpe a autorizovanej inštalácii).

:-Q

setapouch

O záruku nepřijdeš ani v případě překonání pečeti (která u notebooků nebývá). V případě potíží by prodejce musel prokázat, že vadu způsobil právě ten vložený modul. V opačném případě stále za vady odpovídá.

anonym

Samozřejmě, že ne! Co je to za – ach jo… Nemůžeš vůbec rozdělat kryt – tak se nedostaneš ani k desce… (přes škvíru máš pečeť)