Marry Jane

Je možné při ztrátě sim karty získat zpět uložená tel. čísla?

Dobrý den, mám ztracenou sim kartu a chci si zažádat o duplikát. Jen mám dotaz, je nějaká možnost, získat zpět uložená tel. čísla?

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud je nemáš uložená čísla v telefonu, tak ne !

Další odpovědi
Hamon

Ta čísla jsou uložena fyzicky na té kartě, nikde jinde. Z toho vyplývají všechny možnosti získání: získat ztracenou kartu zpět.

Lidé se dělí do dvou skupin: ta první už o data přišla, tu druhou to čeká. Proto zálohovat, zálohovat a zase zálohovat.