Meri

Je možné, při refresnuti stranky youtube, aby se zvysil pocet sledovanosti?

Mam video na youtube a pokazde kdy refresnu stranku pribude mi jeden pocet sledovanosti. Je tedy možné že to já tam dávám ti přírustky sledovanosti?

Odpovědi
Braník

Meri,dostala jsi dost odpovědí na to jak se s youtube pracuje,máš snad google nebo seznam a ´tam si můžeš vše najít a neobtěžovat svou neaktovitou jiné
prohlédni youtube tutoriály a nápóvědy a nedělej zde z toho yotube servis!!