Avatar uživatele
domca94

Je možné přestat brát antibiotika ?

Dnes mi byly předepsány antibiotika Fromilid 500, ( na kašel a průdušky ) poté, co jsem si vzala tabletku, mě po hodině a půl vzaly křeče do břicha a bricho bylo dost zatvrdlé. Pak sem se koukla na internet na nejake hodnoceni a nebylo tam ani jedno kladné hodnocení. Rozhodla jsem se, že uz to dál brát nebudu a radeji se dolecim jinak. Myslíte, že to je problem , uz si proste dalsi nevzit? A ovlivní i tahle jedna tableta účinnost antikoncepce ? Všem díky za odpověď

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3592 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

lieky predpísal lekár.
informujte lekára. pokiaľ ste na nemocenskej, neužívanie liekov je porušenie liečebného poriadku a je to i dôvod k zrušeniu nemocenskej a poisťovňa po vás môže žiadať všetky náklady s tým spojené.

ohľadne antikoncepcie – vysvetlenie podáva príbvalový leták, prípadne i lekár, magistra v lekárni.

PS:
ste chorá alebo máte chuť na sex?

:-Q

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

U antibiotik je podstatné opakování. Pokud jste vzala jen jednu, tak další neberte a ráno zavolejte lékaři, co vám je napsal, ten poví co dál. Ty křeče nemusí být z toho.

Antibiotika jsou svinstvo a pokud na tom člověk není opravdu zle, vůbec by je neměl brát, jejich nadužívání způsobuje odolnost nemocí proti nim, třeba zlatý stafylokok.

Jaký mají vliv na antikoncepci netuším, mimochodem, antikoncepční tablety jsou také pěkné svinstvo:-(((

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vertigo

Napadá mne… a k čemu ti lékaři tedy vůbec jsou…?
Jen jako alibismus a na psaní neschopenek?
Nač ztrácet roky studiem, prací, atestacemi…
Lidi se stejně „léčí“ sami.....
šmarjá…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Tato ATB moc šetrná nejsou a v mnoha případech způsobující trávicí problémy a bolesti břicha. Sděl to svému lékaři a předepíše Ti jiná vhodná ATB.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nazdar Bazar

Zkus to. Až je vysadíš a poté je budeš brát příště tak ti nemusí fungovat.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Prodiskutuj se svým lékařem, lékařkou. Taky vysadím antibiotika, nelíbí se mi vedlejší efekt. Prodebadít a najdeme způsob. Mám špicu lékařku, nejede plně léky, antibiotika, ale i tzv. zelenou lékárnu, bylinky. Jsem rád že ji mám.

před 3592 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek