Teeny17

Je možné přejít ze zdravotního lycea na gymnázium?

Dobrý den, chci být v budoucnu doktorka a slyšela jsem hodně negativních názorů na zdravotní lycea,a proto se chci zeptat zda je to možné,jelikož jsou gymnázia vždy kapacitně naplněné..A pokud ano-kdy?

Nejlepší odpověď
gecco

Možné to je – ale primárně musí souhlasit ředitel školy, na niž bys chtěla přejít – takže jej kontaktuj (nikdo jiný ti na tuto otázku nebude schopen odpovědět)…
Ten ti také sdělí podmínky, za nichž ti přestup povolí (rozdílovky, prospěch…).