snarkon

Je možné předělat lpg z jednoho vozidla na druhé?

popř. co je ktomu potřeba? Konkrétně se jedná o přestavbu z jedne felicie do druhé taky felicie.

Odpovědi
gecco

Ano – je to možné, pokud je to „LPG“ homologované pro obě vozidla – a samozřejmě vozidlo musí umožňovat přestavbu…
Jsou k tomu potřeba doklady od LPG, auta a montér s oprávněním…
😉
_____________­_________________
…doklady od LPG, auta a montér s oprávněním…
😉

plavcik

Jak píše Gecco, možné to je. Jen „plynař“ musí nějak pořešit doklady. Řešil jsem to pár let zpátky. Tuším, že jsem mu z vyřazenýho, rozuměj z auta, z kterého lpg soustavu demontoval, lpg doklady (příloha velkého TP vydaná montážnickou společností pod kterou plynař dělá) vracel a pak mě vydal nový do kterých zapsal novou montáž do dalšího vozidla. Pak samozřejmě klasicky dopsání namotování na registru vozidel na úřadě za 50kč.