Karlos24

Je možné pracovat na HPP a zároveň být student?

Jediný problém, který mi napadá, že by mohl vadit je fakt, že za mě bude zaměstnavatel soc. a zdr. pojištění. A to by mohlo haprovat s tim, že už ho mam uhrazené od školy..Nevíte, zda by to šlo nějak obejít? Existuje možnost aby za mě zaměstnavatel neodváděl zdr+soc pojištění?

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Škola nic neplatí, to platí za tebe stát a ten bude rád, že pracuješ.

Problém spíš nebude právní, ale časový. Jak budeš stíhat od 8 do 15 sedět v lavici, když se maká od 6 do 14.

No lze domluvit pouze odpolední směny s posunou dobou od 16 do 00, ale to naráží na to, že ti asi není 18 a nemůžeš dělat noční směny (noční práce je od 22 do 6)

A taky škola sice oficiálně končí ve 15 hodin, ale musíš se taky do té školy připravit (naučit se, udělat úkoly) a kdy to budeš dělat když budeš chodit do práce ?

Taky někdy musíš spát, dojít si na rande, aby jsi odpočinul mozek a mohl přijímat a zpracovat nové informace