hurvajz

Je možné použít anhydritovou podlahu do koupelny? (prostor se zvýšenou vlhkostí)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Drap

Ano

Ano, je to možné. Neni v tom žádný problém.

badisko

Ano

bez problemu jen se musi osetrit kvuli vlhkosti …hydroizolacni sterkou…

certisko

Ano

Ano, litou anhydritovou podlahu lze použít také do koupelen a podobných prostor. Většinou se anhydritem zalívá podlahové vytápění, které má v koupelnách své opodstatnění. Jen před pokládkou dlažby se provede hydroizolační nátěr, na který se přímo lepí dlažba. Hydroizolační nátěr není žádnou nákladnou záležitosti.

Zdroj: www.anhypodlahy.cz

Béďa Méďa

Ne

Doplňuji:
Ale jo..tady vlastně píšou že jo..:)
http://www.anhydrit-podlahy.cz/anhydrit-do-koupelny